İzmir Kâtip Çelebi Ünivesitesi Slogan

TSE Ege Bölge Koordinatörlüğü tarafından, Üniversitemizde TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Gözetim Tetkiki gerçekleştirildi

İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi (İKÇÜ) tarafından yürütülen TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi çalışmalarının uygunluğunu, yeterliliğini ve sürdürebilirliğini güvence altına almak üzere, 26-27 Mayıs 2022 tarihlerinde TSE Ege Bölge Koordinatörlüğü tarafından Üniversitemizde Gözetim Tetkiki gerçekleştirildi.

 

İKÇÜ Rektörü Prof. Dr. Saffet Köse'nin ev sahipliğinde, TSE Ege Bölge Koordinatörlüğü tarafından görevlendirilen tetkik görevlileri Deniz Balcı, Mehmet Keleş ve Beyza Ödemiş'in katılımı ile 26.05.2022 tarihinde Gözetim Tetkiki Açılış ve 27.05.2022 tarihinde kapanış Toplantısı gerçekleştirilerek süreç tamamlandı. Gözetim tetkikine; Rektör Yardımcıları, Genel Sekreter ve Genel Sekreter Yardımcısı, tüm fakülte, enstitü ve yüksekokul ile idari birimlerin üst amirleri, Kalite Komisyonu Üyeleri, İç Tetkikçiler ve Kalite Birim Sorumluları katıldı.

 

Rektör Köse tetkik toplantısı sonunda TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sisteminin sürdürebilirliğini güvence altına alan gözetim tetkikinde görev alan tetkik komisyonu olmak üzere kalite komisyonu üyelerine, birim yöneticilerine ve emeği geçenlere katkılarından dolayı teşekkür etti. 

İlgili Resimler


Menüyü Kapat